Porozumienia o współpracy

Porozumienie z KPP w Złotowie

Data publikacji 05.05.2011

W szkoleniu policjantów niezwykle ważną rolę odgrywa kształcenie umiejętności praktycznych. Dzięki współpracy z Komendami Powiatowymi Policji w Pile, Szczecinku oraz Wałczu, policjanci szkolący się w naszej szkole, ...

Porozumienie z KPP w Złotowie W szkoleniu policjantów niezwykle ważną rolę odgrywa kształcenie umiejętności praktycznych. Dzięki współpracy z Komendami Powiatowymi Policji w Pile, Szczecinku oraz Wałczu, policjanci szkolący się w naszej szkole, wspólnie ze starszymi kolegami z jednostek policji, pod okiem wykładowców, mają możliwość konfrontacji wiedzy zdobytej w trakcie zajęć programowych z codzienną praktyką.

Kolejną jednostką, na terenie której odbywać się będą policyjne praktyki będzie Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. Porozumienie w tej sprawie podpisali 11 września Komendant Powiatowy Policji w Złotowie nadkom. Beata Różniak-Krzeszewska, oraz Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Andrzej Gajewski. W ramach porozumienia, słuchacze pilskiej szkoły czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców Złotowa, patrolując miejsca zagrożone przestępczością oraz interweniując w sytuacjach naruszenia prawa.

(14.08.07)