Charytatywny Turniej a na nim nasza Szkoła

Data publikacji 28.03.2023

Komenda Powiatowa Policji w Pile wraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów powiatu polskiego zorganizowali Charytatywny Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile, z którego dochód w całości przeznaczony był na rzecz synka policjanta z tej jednostki, który walczy z poważną chorobą nowotworową. Nie mogło w Turnieju zabraknąć naszej Szkoły.

Reprezentacja Szkoły Policji w Pile.

Pod koniec zeszłego tygodnia zakończyła się koleżeńska zbiórka, którą przeznaczono na pomoc w leczeniu 6 letniego synka policjanta z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z KPP w Pile, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Leczenie jest bardzo kosztowne i przerosło możliwości finansowe rodziców. Do tej pory zorganizowano wiele akcji na rzecz małego Maciusia, a kolejnym pomysłem był Charytatywny Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego w Pile.

Reprezentacje poszczególnych drużyn biorących udział w turnieju.

Głównym celem spotkania była nie tylko zbiórka funduszy na leczenie syna policjanta, ale również propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego i aktywnego stylu życia oraz integracja środowiska służb mundurowych.

Akcja ofensywna zawodników Szkoły Policji w Pile.

Turniej miał charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone były bezpośrednio do przygotowanych puszek i w całości przeznaczone na zakończeniu Turnieju potrzebującemu ojcu. Szkoła Policji w Pile postanowiła przeprowadzić na ten cel koleżeńską zbiórkę pieniędzy, w wyniku której udało się zebrać ponad 2000 zł.

Przywitanie Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak- Krzeszewskiej z zawodnikami swojej reprezentacji.

Turniej wzbudził wiele pozytywnych emocji, a rywalizacja była tak zacięta, że do ostatnich sekund nie wiedzieliśmy kto stanie na najwyższym podium. Dopiero rzuty karne wyłoniły mistrza, a została nim SZKOŁA POLICJI W PILE, którą reprezentowali nasi policjanci oraz słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego. Kolejną miłą niespodzianka było uzyskanie przez naszego funkcjonariusza asp. szt. Tomasza Skrętę tytułu najlepszego zawodnika Turnieju!

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

MP/MP

• Rozgrzewka przed meczem.
  • Umiejętności techniczne zawodnika Szkoły Policji w Pile.
  • Rozgrywanie akcji pozycyjnej w trakcie meczu.
  • Wyprowadzanie akcji ofensywnej.
  • Gol dla drużyny Szkoły Policji w Pile.
  • Próba pokonania bramkarza drużyny przeciwnej.
  • Komendant Szkoły Policji w Pile wraz z gośćmi turnieju.
  • Reprezentant Szkoły Policji w Pile przy piłce.
  • Blokada strzału przez gracza drużyny przeciwnej.
  • Skuteczna interwencja bramkarza.
  • Wymiana podań piłki pomiędzy zawodnikami.
  • Drużyna Szkoły Policji w Pile w trakcie zawodów.