13 kwietnia 2024 roku na terenie strzelnicy Centralnego Klubu Sportowego „Legia” Warszawa w Rembertowie odbyły się Międzynarodowe Zawody Strzeleckie Policji w 20. Rocznicę Przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. W rywalizacji udział wzięły drużyny Szkoły Policji w Pile oraz IPA Szkoły Policji w Pile, złożone z wykładowców-instruktorów strzelań policyjnych.

W zawodach udział wzięło 30 drużyn, reprezentujących między innymi CSP w Legionowie, KWP w Szczecinie, Komendę Stołeczną Policji, KMP w Toruniu, Żandarmerię Wojskową, Stowarzyszenie Weteranów. Wśród uczestników był również zespół z Włoch.

Rywalizacja odbywała się w kilku konkurencjach, które obejmowały strzelanie z pistoletu Glock, karabinu kbk AK 47, karabinu sportowego kbks, strzelania TRAP do rzutków oraz strzelania dynamicznego ze strzelby.

W klasyfikacji drużynowej w strzelaniu dynamicznym ze strzelby zwyciężyła drużyna Szkoły Policji w Pile.

Natomiast konkurencji strzelania z karabinu kbk AK 47 drużyna IPA Szkoły Policji w Pile zajęła III miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej w konkurencji strzelanie dynamiczne ze strzelby, II miejsce zajął podkom. Mateusz Borowski.

Natomiast w konkurencji strzelanie z karabinu kbk AK 47 III miejsce zdobył asp. sztab. Paweł Jaskulski.

Zawody organizowały: Mundurowy Klub Motorowy RP, Region Mazowsze, CWKS Legia Warszawa – Sekcja Strzelecka, Stowarzyszenie Patriotyczno – Edukacyjne Pamięć, a współorganizatorami byli Sekcja Polska IPA, Oranizzzazione Internazionale do Polizia Sezione Italia, Region IPA CBŚP Warszawa, oraz Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.