Świąteczna wizyta u najmłodszych pacjentów

Przed nami Święta Wielkanocne…niestety nie każdy może radośnie przeżywać ten czas. Wolontariusze samorządu szkolnego odwiedzili najmłodszych pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Funkcjonariusze obdarowali dzieci maskotkami, a także słodkościami.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi wolontariusze działający w samorządzie szkolnym spotkali się z najmłodszymi pacjentami, którzy przebywają na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Funkcjonariusze podczas spotkania rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, a także zbliżających się świąt i upominków od Zajączka. Jak się okazało, wszystkie dzieci czekają na niego z ogromnym utęsknieniem.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas z policjantami chociaż na chwilę pozwolił zapomnieć dzieciom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas spotkania na twarzach dzieci gościły uśmiechy, co w opinii policjantów było dla nich największą nagrodą. Mundurowi przekazali wszystkim najmłodszym pacjentom kolorowe maskotki oraz słodkości. Dziękujemy za wspólne spędzone chwile i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ŻK/MP