Dzień Kobiet w Szkole Policji w Pile

Dzień 8 marca, to dzień okazania wdzięczności i wyrażenia szacunku dla kobiet. Z tego względu w auli pilskiej Szkoły zostało zorganizowane wyjątkowe spotkanie, na które zaproszone zostały, w imieniu kadry kierowniczej, wszystkie panie zatrudnione w Szkole.

Uroczystość Międzynarodowego Dnia Kobiet rozpoczęła się od wręczenia wszystkim paniom kwiatów i przekazania im życzeń , które złożył Komendant Szkoły Policji w Pile insp. dr Marek Ujazda. Nie obyło się bez specjalnych atrakcji. Podczas części artystycznej, której towarzyszyła prezentacja ilustrująca pasje zatrudnionych w Szkole pań, pokaz swoich umiejętności wokalnych zaprezentowała Agata Kulesza - uczennica Zespołu Szkól im. Stanisława Staszica w Pile. Umiejętności recytatorskie zaprezentował natomiast pan Marek Szukaj – pracownik pilskiej Szkoły Policji.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich gości tort, który ufundował Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Szkole Policji w Pile.

Warto również wspomnieć, że przed południem Komendant Szkoły insp. dr Marek Ujazda wraz z Przewodniczącym NSZZ Policjantów kom. Przemysławem Zublewiczem wręczyli wszystkim słuchaczkom przebywającym w Szkole kwiaty podczas spotkania zorganizowanego w szkolnym akademiku.

WH