Porozumienie z KAS

Krajowa Administracja Skarbowa oraz Szkoła Policji w Pile nawiązały oficjalną współpracę na mocy, zawartego 15 lutego br., porozumienia, które podpisane zostało przez panią Agnieszkę Szymankiewicz – Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz panią insp. Beatę Różniak-Krzeszewską - Komendanta Szkoły Policji w Pile.

Podpisany dokument określa zasady dotyczące współpracy w następujących formach: doskonalenia metodyki wykonywania zadań i czynności służbowych, wsparcia logistycznego, organizacji szkoleń podległych funkcjonariuszy i pracowników, wymiany doświadczeń i wniosków wynikających z realizacji zadań ustawowych.

Sformalizowana w niniejszym porozumieniu współpraca przede wszystkim otwiera możliwości organizowania wspólnych szkoleń dla policjantów i pracowników Szkoły Policji
w Pile oraz funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej i pracowników Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, a także
wymiany opracowań koncepcyjnych oraz analiz, prognoz i materiałów szkoleniowych. Porozumienie zostało podpisane na czas nieokreślony.

Paulina Politowska