Spotkanie wigilijne

W ten świąteczny czas ważniejsze od składania sobie wyszukanych życzeń jest po prostu powiedzenie słowa przepraszam – i to nie tylko do drugiego człowieka, ale także w głębi duszy, do samych siebie.

Te jakże ważne i nakłaniające do refleksji słowa przyświecały piątkowemu spotkaniu wigilijnemu kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników Szkoły Policji w Pile z udziałem proboszcza Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Pile ks. Antoniego Tofila. Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia komendanta Szkoły insp. Romana Sobczaka, który podziękował za okres wspólnej pracy i złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Następnie poprosił swoich Zastępców, aby wspólnie roznieśli poświęcony przez ks. Antoniego Tofila, opłatek. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń, przyszedł czas, by w radosnej atmosferze, przy dźwiękach kolęd zasiąść przy wspólnym wigilijnym stole.

Paulina Politowska

• Spotkanie wigilijne w Szkole Policji w Pile - przemawia Komendant Szkoły insp. Roman Sobczak