Piłka w grze

Data publikacji 12.03.2014

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile: podkom. Wojciech Kur, st. asp. Ryszard Rudnicki ...

Piłka w grze Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile: podkom. Wojciech Kur, st. asp. Ryszard Rudnicki i sierż. szt. Przemysław Zublewicz zorganizowali turniej halowej piłki nożnej o mistrzostwo kompanii wśród słuchaczy reprezentujących kompanię 3. W zawodach wzięło udział 6 plutonów. Choć piłka nożna to domena mężczyzn, podczas każdego spotkania, w każdej z drużyn występowała zawodniczka, co wzbudzało dodatkowe emocje. Mecze odbywały się przy udziale licznie zgromadzonych kibiców systemem „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjny okazał się pluton 6, zdobywając komplet punktów. Najważniejszym, oprócz sportowej rywalizacji, był zdaniem organizatorów duch fair play, towarzyszący zmaganiom i integracja słuchaczy.
Przedstawiciele kadry wybrali jednogłośnie jako MVP turnieju post. Natalię Toporowską. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety oraz ,,słodkie upominki”.

Piłka w grze Piłka w grze Piłka w grze Piłka w grze
Piłka w grze Piłka w grze

autor: Artur Godlewski

(11.03.14)