Zaczynamy mocnym akcentem

Data publikacji 22.01.2014

Rok 2014 zaczynamy pod hasłem kursów specjalistycznych. 7 stycznia kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania ...

Zaczynamy mocnym akcentem Rok 2014 zaczynamy pod hasłem kursów specjalistycznych. 7 stycznia kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno - rozpoznawczych i dochodzeniowo - śledczych rozpoczęło 79 słuchaczy. Kolejnych 35 słuchaczy rozpoczęło kursu w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej. Plan szkoleń na 2014 rok przewiduje trzy edycje kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno - rozpoznawczych i dochodzeniowo - śledczych oraz 5 edycji kursu w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej.

Plan szkoleń obfituje w wiele kursów krótkotrwałych, m.in.: 20 edycji kursu specjalistycznego w zakresie współpracy z osobowymi źródłami informacji, 6 edycji kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie sprawowania nadzoru nad prowadzeniem pracy operacyjnej, 9 edycji kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik przesłuchań, 6 edycji kursu specjalistycznego dla policjantów pełniących funkcję oskarżyciela publicznego, 5 edycji kursu specjalistycznego w zakresie ujawniania, identyfikacji i zabezpieczenia mienia podlegającego zajęciu w postępowaniu przygotowawczym oraz 6 edycji kursu specjalistycznego dla policjantów kierujących zespołami oględzinowymi.

W ubiegłym tygodniu Naszą Szkołę opuściło 87 absolwentów kursów specjalistycznych, natomiast w poniedziałek, 20 stycznia, kursy specjalistyczne rozpoczęło 90 słuchaczy. Dla porównania w 2013 r. Szkołę opuściło 1966 absolwentów szkoleń specjalistycznych, natomiast szkolenie zawodowe podstawowe ukończyło 1053 absolwentów.

Zaczynamy mocnym akcentem Zaczynamy mocnym akcentem Zaczynamy mocnym akcentem Zaczynamy mocnym akcentem

autor: Marzena Brzozowska

(22.01.14)