ISKRA kontra Szkoła - 2013 - Szkoła Policji w Pile

ISKRA kontra Szkoła

Data publikacji 10.10.2013

Reprezentacja słuchaczy Szkoły Policji w Pile, wspierana przez przedstawicieli kadry, rozegrała mecz piłki nożnej z drużyną Iskry Szydłowo, ...

ISKRA kontra Szkoła Reprezentacja słuchaczy Szkoły Policji w Pile, wspierana przez przedstawicieli kadry, rozegrała mecz piłki nożnej z drużyną Iskry Szydłowo, występującą obecnie w IV lidze grupy wielkopolskiej. Mecz, który się odbył dzięki inicjatywie sierż. sztab. Przemysława Zublewicza - wieloletniego reprezentanta Iskry, toczył się w przyjaznej atmosferze. Bardzo zacięta i wyrównana pierwsza bezbramkowa połowa meczu obfitowała w liczne dogodne sytuacje dla reprezentacji Szkoły. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:0 dla Iskry Szydłowo, której doświadczenie okazało się mieć kluczowe znaczenie. O wspaniałą oprawę meczu zadbali słuchacze wiernie kibicujący swoim kolegom. Działacze Iskry Szydłowo byli zachwyceni zarówno umiejętnościami piłkarskimi słuchaczy jak i atmosferą na trybunach, czego dowodem jest artykuł jaki się pojawił na stronie LZS Iskra Szydłowo www.iskraszydłowo.pl. Po zakończonym meczu, odbyło się spotkanie zawodników i kibiców. Wiernymi kibicami naszych zawodników byli również Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile mł. insp. Piotr Gaca oraz Naczelnik Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia mł. insp. Artur Godlewski.

ISKRA kontra Szkoła ISKRA kontra Szkoła ISKRA kontra Szkoła ISKRA kontra Szkoła
ISKRA kontra Szkoła ISKRA kontra Szkoła ISKRA kontra Szkoła

autor: Przemysław Zublewicz

(10.10.13)