Nie samą nauką słuchacz żyje

Data publikacji 06.09.2013

Przedstawiciele kadry Szkoły: podkom. Wojciech Kur oraz st. asp. Ryszard Rudnicki zorganizowali drugą edycję turnieju w halowej piłce nożnej ...

Nie samą nauką słuchacz żyje Przedstawiciele kadry Szkoły: podkom. Wojciech Kur oraz st. asp. Ryszard Rudnicki zorganizowali drugą edycję turnieju w halowej piłce nożnej o mistrzostwo kompanii 3. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjny okazał się pluton 3, zdobywając komplet punktów. Na drugim miejscu uplasował się pluton 2, trzecie miejsce zajął pluton 4, czwarte miejsce przypadło w udziale plutonowi 1.
Organizatorzy wybrali także MVP turnieju. W tym wypadku został nim duet napastniczek plutonu 4: post. Paulina Wyzińska oraz post. Anna Starościak.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Nie samą nauką słuchacz żyje Nie samą nauką słuchacz żyje Nie samą nauką słuchacz żyje Nie samą nauką słuchacz żyje

autor: Wojciech Thiel

(06.09.13)