Miła uroczystość

Data publikacji 20.08.2013

Przedstawiciele samorządu szkolnego słuchaczy spotkali się dziś z zastępcą komendanta ds. dydaktycznych mł. insp. Piotrem Gacą. Podczas spotkania dotychczasowa ...

Miła uroczystość Przedstawiciele samorządu szkolnego słuchaczy spotkali się dziś z zastępcą komendanta ds. dydaktycznych mł. insp. Piotrem Gacą. Podczas spotkania dotychczasowa przewodnicząca post. Daria Grzesiak przekazała symboliczny klucz sprawowania władzy nowemu samorządowi, któremu przewodniczyć będzie od 23 sierpnia post. Agata Gesner.
Komendant podziękował słuchaczom za życzliwość i zaangażowanie w działalność wolontaryjną. Na zakończenie wręczył post. Darii Grzesiak, post. Krzysztofowi Matusiakowi oraz post. Ryszardowi Krasce drobne upominki.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich za trzy dni egzaminie.

Miła uroczystość Miła uroczystość

autor: Wojciech Thiel