Zawody pod egidą IPA

Data publikacji 28.06.2013

Z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) Region Szkoła Policji w Pile, w ubiegłą sobotę na szkolnej strzelnicy garnizonowej odbyły się zawody ...

Zawody pod egidą IPA Z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) Region Szkoła Policji w Pile, w ubiegłą sobotę na szkolnej strzelnicy garnizonowej odbyły się zawody strzeleckie. Uczestniczyli w nich członkowie i sympatycy IPA, czyli funkcjonariusze ze Szkoły wraz ze swoimi rodzinami.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn w konkurencji strzelania z pistoletu kaliber 9 mm na odległość 25 metrów. Najlepszą zawodniczka wśród płci pięknej została Agnieszka Godlewska, która otrzymała puchar z rąk prezesa IPA Region SP w Pile podinsp. Jarosława Zientkowskiego. Drugie miejsce zajęła Anna Słomka, a na miejscu trzecim uplasowała się Alicja Aftyka. W kategorii panów laur zwycięstwa przypadł Adamowi Tymczyszynowi, drugi stopień podium zajął Jacek Dowejko, a trzecie miejsce wywalczył Tadeusz Niemira.

Nagrodzono również osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a które strzelały z wiatrówki. Najlepszym wśród nich okazał się Tomasz Koźmiński, następnie Konrad Kliber oraz Marek Perzyński.

Obsadę sędziowską i instruktorską zawodów stanowili członkowie zarządu nowo powstałego Pilskiego Klubu Strzeleckiego: Mirosław Malicki, Piotr Leśniewski oraz Paweł Leśniewski - wykładowca Zakładu Kryminalnego Szkoły.

Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA

autor: Anna Fons

(28.06.13)