„Bezpieczny Trzecioklasista”

Data publikacji 12.04.2013

Wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych z naszej Szkoły już po raz szósty włączyli się w organizację Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie ...

„Bezpieczny Trzecioklasista” Wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych z naszej Szkoły już po raz szósty włączyli się w organizację Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Trzecioklasista”. Podinsp. Mariusz Macierzyński i kom. Artur Kulczak udzielili pomocy w opracowaniu pytań i przeprowadzeniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, który odbył się w siedzibie organizatora przedsięwzięcia, czyli Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile.
Na zakończenie policjanci opowiedzieli przybyłym o Szkole Policji, wykonali pamiątkową daktyloskopię oraz zaprezentowali sposoby zabezpieczania dokumentów.
Finał konkursu (w tym także konkursu plastycznego dla klas I – III) odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w dniu 6 maja o godz. 17.00 w auli Szkoły Policji w Pile.

„Bezpieczny Trzecioklasista” „Bezpieczny Trzecioklasista” „Bezpieczny Trzecioklasista”

autor: Anna Fons

(12.04.13)