Wspólnymi siłami

Data publikacji 04.04.2013

Wolontariusze ze Szkoły Policji oraz uczniowie klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile po raz kolejny odwiedzili ...

Wspólnymi siłami Wolontariusze ze Szkoły Policji oraz uczniowie klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile po raz kolejny odwiedzili Publiczne Przedszkole nr 1 w Pile. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu się na drodze, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba i jak uniknąć ugryzienia przez psa. Przypomnieli również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak opowiadania o codziennej pracy Policji oraz prawdziwe dzieła sztuki wykonywane z balonów i sztuczki, prawie jak z krainy czarów, których autorem był post. Paweł Kuzenin.

Wspólnymi siłami Wspólnymi siłami Wspólnymi siłami Wspólnymi siłami

autor: Wojciech Thiel