Czas na nowe wyzwania

Data publikacji 28.03.2013

Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, pożegnał dziś odchodzącego ze służby w Policji, asp. szt. Andrzeja Rutkowskiego - asystenta Sekcji ...

Czas na nowe wyzwania Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, pożegnał dziś odchodzącego ze służby w Policji, asp. szt. Andrzeja Rutkowskiego - asystenta Sekcji Ochrony Informacji Niejawnych. Po ponad 24 latach służby, wielu sukcesach i zmaganiach z codzienną służbą, policjant z nieukrywanym wzruszeniem żegnał się z policyjnym mundurem.
Czas na nowe wyzwania We wspomnianej uroczystości, która odbyła się w gabinecie komendanta Szkoły, uczestniczyli również zastępca komendanta mł. insp. Piotr Gaca, naczelnik Wydziału Kadr podinsp. Agnieszka Kozłowska - Kordy, kierownik Sekcji Ochrony Informacji Niejawnych kom. Zbigniew Wlazło - bezpośredni przełożony policjanta oraz Antonina Lietzau zastępująca kierownik Sekcji Prezydialnej.
Wraz z pamiątkowym dyplomem, który policjant otrzymał z rąk komendanta, usłyszał ciepłe słowa podziękowań za długie lata służby, a także życzenia zdrowia i wielu sił w realizacji życiowych planów.

autor: Mariusz Miernowski

(28.03.13)