Ślady kryminalistyczne na plakacie

Data publikacji 12.03.2013

Ślady kryminalistyczne - ujawnianie, zabezpieczanie i wykorzystanie” to temat konkursu na plakat edukacyjny. Otwarta w szkolnej galerii sztuki „Akwarium” ...

Ślady kryminalistyczne na plakacie Ślady kryminalistyczne - ujawnianie, zabezpieczanie i wykorzystanie” to temat konkursu na plakat edukacyjny. Otwarta w szkolnej galerii sztuki „Akwarium” wystawa jest zwieńczeniem cyklu zajęć dla młodzieży klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile. Zajęcia z zakresu wybranych zagadnień techniki kryminalistycznej, w których wzięli udział uczniowie czterech klas drugich, prowadzone były w pilskiej Szkole Policji.
Uczniowie wykonali 61 prac plastycznych, spośród których jury, pod przewodnictwem wicedyrektora ZSP nr 2, Andrzeja Trempały, przyznało trzy nagrody główne oraz trzy wyróżnienia:

• I miejsce - Bartosz Rózga
  • II miejsce - Sandra Bogusławska
  • III miejsce - Marika Mertin
Wyróżnienia:
  • Anna Maria Marciniak
  • Sandra Lipska
  • Aleksandra Demczar
Laureaci otrzymali nagrody książkowe i gratulacje od dyrektor ZSP nr 2, Marii Kubicy oraz komendanta Szkoły Policji, insp. Jerzego Powieckiego.
O część artystyczną, która odbyła się w auli Szkoły Policji, zadbały dwie wokalistki z ZSP nr 2 w Pile: Angelika Szymańska i Justyna Ratajewska. Występ uczennic spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności, którą stanowiła kadra Szkoły Policji oraz młodzież klas „policyjnych”.

Ślady kryminalistyczne na plakacie Ślady kryminalistyczne na plakacie Ślady kryminalistyczne na plakacie Ślady kryminalistyczne na plakacie

autor: Wojciech Thiel

(12.03.13)