Polała się krew

Data publikacji 05.03.2013

Polała się krew 1 marca, z inicjatywy szkolnego Samorządu Słuchaczy, została przeprowadzona akcja honorowego oddawania krwi, w której wzięli udział słuchacze. W ramach tej akcji 57 osób oddało prawie 26 litrów krwi (wśród nich było kilku dawców z rzadką grupa „A” Rh-). W trakcie trwania akcji zebrano 120 sztuk tabliczek czekolady, która zostanie przekazana w najbliższym czasie dla podopiecznych placówek, z którymi od wielu lat współpracują wolontariusze naszej Szkoły. Wszystkim honorowym dawcom krwi serdecznie dziękujemy. Zawsze warto pomagać i pamiętać o innych.

Polała się krew Polała się krew Polała się krew

autor: Wojciech Thiel