Uśmiech ogrzewa serce

Data publikacji 28.02.2013

Wczoraj grupa słuchaczy - wolontariuszy odwiedziła pacjentów oddziału dzieci starszych i młodszych w pilskim szpitalu. Przekazali oni dzieciom upominki ...

Uśmiech ogrzewa serce Wczoraj grupa słuchaczy - wolontariuszy odwiedziła pacjentów oddziału dzieci starszych i młodszych w pilskim szpitalu. Przekazali oni dzieciom upominki w postaci pluszowych maskotek, zabawek, książek, gier planszowych, materiałów do rysowania oraz słodyczy. W tym roku była to już kolejna wizyta słuchaczy kursów podstawowych u dzieci chorych i, jak to zawsze bywa, w szpitalnej świetlicy można było usłyszeć głośny śmiech dzieci bawiących się z naszymi słuchaczami.
Tym razem największą radość sprawił dzieciom udział we wspólnym rysowaniu oraz prawdziwe dzieła sztuki wykonywane z balonów i sztuczki prawie jak z krainy czarów, których autorem był post. Paweł Kuzenin.
Pomimo tego, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienia. Wolontariat jest okazją do realizacji życiowych marzeń i spełnienia swoich ambicji przydatności w społeczeństwie. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom.

Uśmiech ogrzewa serce Uśmiech ogrzewa serce Uśmiech ogrzewa serce Uśmiech ogrzewa serce

autor: Wojciech Thiel

(28.02.13)