Szkolenie policjantów ze Złotowa

Data publikacji 10.12.2012

Szkolenie policjantów ze Złotowa W Szkole odbyły się zajęcia dydaktyczne dla funkcjonariuszy KPP w Złotowie, wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze. Jako prowadzący doskonalenie zawodowe wzięli w nich udział wykładowcy Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile: podinsp. Wiesław Malowany, st. sierż. Romuald Cieciura wraz z funkcjonariuszami Wydziału Techniki Operacyjnej Komendy Stołecznej Policji oraz Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
W ramach zajęć policjanci nabywali wiedzę z zakresu metod i form pracy operacyjnej, ze szczególnym naciskiem na wszelkie aspekty związane ze współpracą z osobowymi źródłami informacji. W formie symulacji przeprowadzono zajęcia praktyczne, podczas których funkcjonariusze doskonalili swoje umiejętności w prowadzeniu rozmów z osobowymi źródłami informacji oraz poprawnym ich dokumentowaniu.
Szkolenie spotkało się z dużym uznaniem uczestników oraz zostało pozytywnie ocenione przez ich przełożonych.
Świadectwa uczestnictwa wręczał osobiście komendant powiatowy Policji w Złotowie mł. insp. Witold Pająk.

autor: Marzena Brzozowska

(10.12.12)