Spotkanie samorządu

Data publikacji 04.12.2012

W sali konferencyjnej doszło do spotkania samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Na spotkaniu obecni byli: komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, ...

Spotkanie samorządu W sali konferencyjnej doszło do spotkania samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Na spotkaniu obecni byli: komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, zastępca komendanta ds. dydaktycznych mł. insp. Piotr Gaca. W spotkaniu wzięli udział, po raz pierwszy, przedstawiciele słuchaczy, którzy w połowie listopada rozpoczęli szkolenie zawodowe podstawowe.

Insp. Jerzy Powiecki omówił zasady pobytu słuchaczy w Szkole, w tym obowiązki i przestrzeganie zasad etyki zawodowej. Następnie mł. insp. Piotr Gaca poinformował o zasadach oceniania obowiązujących podczas szkolenia oraz zwrócił uwagę na systematyczne przyswajanie wiedzy i terminowe zaliczanie jednostek szkolnych. Wspomniał również o konsekwencjach braku zaliczenia lub otrzymania oceny negatywnej z egzaminu przewidzianego w programie szkolenia zawodowego. Omawiając kwestie dot. szkolenia, wskazał na możliwości uzupełniania wiedzy w ramach dodatkowych zajęć czy dyżurów dydaktycznych prowadzonych przez wykładowców.

Na zakończenie spotkania komendant Jerzy Powiecki życzył, szczególnie nowo przybyłym do Szkoły, szybkiej adaptacji oraz satysfakcji z wykonywania nowych obowiązków.

autor: Wojciech Thiel

(04.12.12)