Ćwierć wieku jak jeden dzień

Data publikacji 19.09.2012

Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki uczestniczył w jubileuszu 25-lecia parafii rzymskokatolickiej p.w. św. Stanisława Kostki w Pile. W jego ramach ...

Ćwierć wieku jak jeden dzień Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki uczestniczył w jubileuszu 25-lecia parafii rzymskokatolickiej p.w. św. Stanisława Kostki w Pile. W jego ramach miała miejsce uroczysta msza święta koncelebrowana przez ordynariusza Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej JE. biskupa Edwarda Dajczaka oraz zaproszonych kapłanów.

Ćwierć wieku jak jeden dzień Proboszcz parafii, ks. dr Władysław Nowicki, który jest jednocześnie kapelanem Szkoły, otrzymał od insp. Powieckiego okolicznościowy ryngraf, z życzeniami, by obchodząca jubileusz parafia na zawsze pozostała miejscem budowania i pogłębiania więzi międzyludzkich, wsparcia i poczucia bezpieczeństwa oraz ciągłego rozwoju życia duchowego. Komendant złożył serdeczne podziękowania za posługę kapłańską, modlitwę i zaangażowanie ks. Nowickiego w życie Szkoły poprzez organizację wielu spotkań rekolekcyjnych, kursów i wyjazdów pielgrzymkowych.

autor: Anna Fons

(19.09.12)