73 lata temu

Data publikacji 18.09.2012

Dziś przypada 73. rocznica napaści ZSRR na Polskę. W obchodach tego wydarzenia, które zostały zorganizowane przy pomniku Ofiar Stalinizmu ...

73 lata temu Dziś przypada 73. rocznica napaści ZSRR na Polskę. W obchodach tego wydarzenia, które zostały zorganizowane przy pomniku Ofiar Stalinizmu, wzięli udział: komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak oraz naczelnik Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia mł. insp. Artur Godlewski, poczet sztandarowy Szkoły oraz słuchacze pełniący wartę honorową. W obchodach uczestniczyli także przedstawiciele władzy ustawodawczej, samorządu, delegacje służb mundurowych, instytucji, organizacji kombatanckich i stowarzyszeń oraz szkół (w tym uczniowie z klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile). Na zakończenie uroczystości odegrano ?Hymn Sybiraków?.

autor: Anna Fons

(17.09.12)