Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 10.09.2012

W minionym tygodniu, po ponad 27 latach służby pożegnał się z mundurem podinsp. Dariusz Siemko. Przez większą część swojej służby związany był z jednostką terenową ...

Pożegnanie z mundurem W minionym tygodniu, po ponad 27 latach służby pożegnał się z mundurem podinsp. Dariusz Siemko. Przez większą część swojej służby związany był z jednostką terenową ? Komendą Powiatową Policji w Wałczu, gdzie realizował zadania z zakresu służby kryminalnej, a następnie prewencji. Uwieńczeniem jego kariery zawodowej we wspomnianej jednostce było kierowanie Wydziałem Prewencji. Służbę w Szkole Policji w Pile rozpoczął jako wykładowca w 2004 r. w Zakładzie Prewencji, w 2009 r. - w Zakładzie Kryminalistyki, natomiast od 2010 r. - w Zakładzie Kryminalnym. W 2007 r. podinsp. Siemko awansował na stanowisko starszego wykładowcy.

Pożegnanie z mundurem Podinsp. Dariusz Siemko angażował się w rozbudowę bazy dydaktycznej Szkoły, przygotowywał i prowadził specjalistyczne warsztaty szkoleniowe, aktywnie uczestniczył w pracach zespołów powoływanych decyzjami Komendanta Głównego Policji. Jego wiedza i doświadczenie zawodowe były niezwykle cenne dla tysięcy policjantów, którzy wkraczając na ścieżkę policyjnej kariery, mieli okazję spotkać na niej Dariusza Siemkę.

autorzy: Marzena Brzozowska, Dorota Witkowska

(10.09.12)