Dobroć serca

Data publikacji 05.09.2012

Wrześniowy wolontariat słuchacze rozpoczęli od honorowego krwiodawstwa. Oddział terenowy PCK w Pile odwiedziło dziś 8 słuchaczy, którzy oddali łącznie ponad trzy litry ...

Dobroć serca Wrześniowy wolontariat słuchacze rozpoczęli od honorowego krwiodawstwa. Oddział terenowy PCK w Pile odwiedziło dziś 8 słuchaczy, którzy oddali łącznie ponad trzy litry krwi. Już tradycją jest, że słuchacze w tym samym dniu odwiedzają pacjentów oddziału dziecięcego w pilskim szpitalu. W trakcie dzisiejszej wizyty, policjanci przekazali dzieciom upominki w postaci pluszowych maskotek, zabawek, książek, gier planszowych oraz słodyczy.
W tym roku była to już kolejna wizyta słuchaczy kursów podstawowych u dzieci chorych i, jak to zawsze bywa, w szpitalnej świetlicy można było usłyszeć głośny śmiech dzieci, bawiących się z naszymi słuchaczami.
Szczególne podziękowania składamy słuchaczom kompanii II i III zaangażowanych w zbiórkę upominków.

Dobroć serca Dobroć serca Dobroć serca

autor: Wojciech Thiel