Spotkanie samorządu

Data publikacji 28.08.2012

W sali odpraw doszło do spotkania samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Na spotkaniu obecni byli: komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki ...

Spotkanie samorządu W sali odpraw doszło do spotkania samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Na spotkaniu obecni byli: komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, zastępca komendanta ds. dydaktycznych mł. insp. Piotr Gaca oraz kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak.
Insp. Jerzy Powiecki omówił zasady pobytu słuchaczy w Szkole oraz zwrócił szczególną uwagę na obowiązki i przestrzeganie zasad etyki zawodowej. Następnie mł. insp. Piotr Gaca przypomniał zasady oceniania obowiązujące podczas szkolenia oraz zwrócił szczególną uwagę na systematyczne przyswajanie wiedzy i terminowe zaliczanie jednostek szkolnych. Pan komendant przypomniał również o konsekwencjach braku zaliczenia lub otrzymania oceny negatywnej z egzaminu przewidzianego w programie szkolenia zawodowego.
Mł. insp. Sylwester Urbaniak, omawiając kwestie dot. szkolenia, wskazał na możliwości uzupełniania wiedzy oraz na dodatkowe zajęcia czy dyżury dydaktyczne, dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Na zakończenie spotkania komendant Jerzy Powiecki życzył, szczególnie nowo przybyłym do Szkoły, szybkie adaptacji w nowych warunkach zawodowych oraz satysfakcji z wykonywania nowych obowiązków.

autor: Wojciech Thiel

(28.08.12)