Przestępczość farmaceutyczna

Data publikacji 10.08.2012

Eric Reims ? prawnik reprezentujący firmę farmaceutyczną Eli Lilly przeprowadził szkolenie z zakresu przestępczości farmaceutycznej. W trakcie wykładu ...

Przestępczość farmaceutyczna Eric Reims ? prawnik reprezentujący firmę farmaceutyczną Eli Lilly przeprowadził szkolenie z zakresu przestępczości farmaceutycznej. W trakcie wykładu, w którym uczestniczyli słuchacze Szkoły, przedstawił aspekty prawne i taktyczne tej przestępczości, skalę zjawiska handlu podrobionymi lekami, zagrożenia i skutki z tym związane oraz współpracę z Policją w zakresie zwalczania tej przestępczości.
Wykład i przedstawiona prezentacja multimedialna spotkały się z dużym zainteresowaniem słuchaczy i w związku z tym szkolenia z tego zakresu będą kontynuowane.

autor: Jolanta Curyło

(10.08.12)