Szkolenie dla Żandarmerii Wojskowej

Data publikacji 27.02.2012

Porozumienie zawarte pomiędzy Szkołą Policji w Pile a Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim zaowocowało ...

Szkolenie dla Żandarmerii Wojskowej Porozumienie zawarte pomiędzy Szkołą Policji w Pile a Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim zaowocowało przygotowaniem programu i realizacją przez wykładowców Zakładu Kryminalnego naszej Szkoły szkolenia z zakresu pracy operacyjnej. Trzydniowe szkolenie odbyło się na terenie Centrum. Szkołę Policji w Pile reprezentowali podinsp. Jacek Słoński oraz asp. szt. Janusz Trzyna. W trakcie szkolenia omawiano praktyczne aspekty stosowania metod pracy operacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem podobieństw i różnic występujących pomiędzy Policja a Żandarmerią Wojskową w zakresie wykonywania czynności o charakterze operacyjno-rozpoznawczym.

Szkolenie dla Żandarmerii Wojskowej Szkolenie dla Żandarmerii Wojskowej

autor: Marzena Brzozowska