Poseł w Szkole

Data publikacji 27.02.2012

Szkołę odwiedził poseł na Sejm RP Adam Szejnfeld. Podczas wizyty spotkał się z komendantem Szkoły insp. Jerzym Powieckim i zapoznał się ze specyfiką ...

Poseł w Szkole Szkołę odwiedził poseł na Sejm RP Adam Szejnfeld. Podczas wizyty spotkał się z komendantem Szkoły insp. Jerzym Powieckim i zapoznał się ze specyfiką funkcjonowania naszej placówki. Komendant Powiecki, wraz z ze swoim gościem, zwiedzili obiekty szkoleniowe. Obejrzeli pomieszczenia ogledzinowe i sale tematyczne (pierwszej pomocy przedmedycznej, informatyki, łączności, zwalczania narkomanii). Wykładowcy prowadzący zajęcia pokrótce omówili realizowane treści programowe. Poseł Szejnfeld obejrzał również pokoje kadry, administracji i słuchaczy, a także najnowszą salę konferencyjną. Zapoznał się z wynikami prac remontowych prowadzonych w Szkole oraz dowiedział się o przedsięwzięciach planowanych w tej dziedzinie w najbliższym czasie.

Poseł w Szkole Poseł w Szkole Poseł w Szkole Poseł w Szkole

autor: Anna Fons