Wizytacja

Data publikacji 09.01.2012

Piątek zakończył prowadzoną przez Biuro Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji wizytację naszej Szkoły. Wszystkie realizowane czynności dotyczyły ...

Wizytacja Piątek zakończył prowadzoną przez Biuro Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji wizytację naszej Szkoły. Wszystkie realizowane czynności dotyczyły obserwacji wybranych zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia podstawowego, oceny nadzoru i kontroli nad procesem dydaktycznym oraz badaniu dokumentowania organizacji i przebiegu kursu podstawowego. W wizytacji wzięli udział przedstawiciele Wydziału Koordynacji Doboru i Szkolenia Biura Kadr i Szkolenia KGP, Pełnomocnik Komendanta Głównego Policji ds. ochrony Praw Człowieka, przedstawiciel Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz reprezentanci jednostek terenowych - Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu i Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

Wizytacja Wizytacja Wizytacja

autor: Artur Godlewski