Zasłużony jubileusz

Data publikacji 30.05.2011

Idzie wiosna, a w naszym życiu kolejne zmiany. Nie wszystkie przynoszą radość i wzruszenie, ale niektóre napawają nas prawdziwą dumą, która w szczególny sposób smakuje, ?

Zasłużony jubileusz Idzie wiosna, a w naszym życiu kolejne zmiany. Nie wszystkie przynoszą radość i wzruszenie, ale niektóre napawają nas prawdziwą dumą, która w szczególny sposób smakuje, gdy wynika z pozytywnych zmagań, jakie podejmujemy w trudach codziennej służby policjanta.

Dziś taką dumę można było dostrzec w oczach nadkom. Waldemara Szilke ? wykładowcy Zakładu Kryminalnego Szkoły, który już od 20 lat podejmuje, z sukcesami, pracę w tej jakże trudnej służbie. Dla uczczenia zamknięcia kolejnego etapu pracy zawodowej ww. policjanta w sali odpraw odbyła się uroczystość tego jubileuszu.

Wraz z pamiątkowym dyplomem, który policjant otrzymał z rąk Komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego, jubilat usłyszał ciepłe słowa podziękowań za długie lata służby, a także życzenia zdrowia i wielu sił w realizacji swoich życiowych i zawodowych planów. Niech zdobyty dotychczas bagaż doświadczeń zawodowych pozwoli mu z optymizmem patrzeć w przyszłość i napędza do wypełniania podjętej 20 lat temu misji.

Zasłużony jubileusz Zasłużony jubileusz Zasłużony jubileusz Zasłużony jubileusz

autor: Mariusz Miernowski