Goście z terenu

Data publikacji 30.05.2011

Wiele nowych informacji z zakresu prewencji kryminalnej, czy też wiadomości dotyczące śladów, które znaleźć możemy na miejscu zdarzenia - takie i inne zagadnienia z ?

Goście z terenu Wiele nowych informacji z zakresu prewencji kryminalnej, czy też wiadomości dotyczące śladów, które znaleźć możemy na miejscu zdarzenia - takie i inne zagadnienia z zakresu policyjnego rzemiosła poznali nasi dzisiejsi goście, czyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wacława Popiela w Mościskach (gmina Wysoka w powiecie pilskim).

Goście z terenu Młodzież zapoznała się z historią naszej Szkoły i jej ponad 80-letniego budynku oraz księgozbiorem biblioteki, z której okien z zadziwieniem obserwowała ?owocujące? obuwiem... ?drzewo sandałowe?.

Uczniowie obejrzeli również galerię sztuki AKWARIUM, aulę z zabytkowymi witrażami, pomieszczenia oględzinowe i tematyczne, a w sali daktyloskopii goście wykonali pamiątkowe odbitki linii papilarnych. Młodzież wysłuchała także prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa oraz codziennej pracy Policji.

Goście z terenu Goście z terenu Goście z terenu Goście z terenu

autor: Anna Fons