Niosąc pomoc innym

Data publikacji 30.05.2011

Niosąc pomoc innym Zgodnie z deklaracją samorządu szkolnego, w każdą środę od godziny 12.00 w Rejonowej Stacji Krwiodawstwa w Pile słuchacze Szkoły oddają honorowo krew. Jest to już stały element działania samorządu. W minioną środę, w odpowiedzi na apel pracownika Szkoły, krew oddali słuchacze kursu podstawowego kompanii II i VI.

Akcja krwiodawstwa była połączona z odwiedzinami naszych przyjaciół w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile. Przedstawiciel samorządu szkolnego słuchaczy post. Agnieszka Sieńko przekazała na ręce pani dyrektor piłkę siatkową z podpisami zawodników Skry Bełchatów. Omówiliśmy również kwestie meczu siatkarskiego między reprezentacją słuchaczek Szkoły oraz reprezentacją dziewcząt Placówki.

Wszystkim osobom, którzy włączają się w działalność wolontaryjną serdecznie dziękujemy.

Niosąc pomoc innym Niosąc pomoc innym Niosąc pomoc innym Niosąc pomoc innym

autor: Wojciech Thiel