Rozstania nadszedł czas

Data publikacji 26.05.2011

Tuż przed południem, w sali odpraw, odbyła się uroczystość, w trakcie której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępca Komendanta insp. Witold St. Majchrowicz, ...

Rozstania nadszedł czas Tuż przed południem, w sali odpraw, odbyła się uroczystość, w trakcie której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępca Komendanta insp. Witold St. Majchrowicz, kierownicy komórek organizacyjnych Szkoły oraz przedstawiciele związków zawodowych i stowarzyszenia emerytów i rencistów pożegnali odchodzących na emeryturę dwóch policjantów. Po wielu latach służby z mundurem pożegnali się: mł. insp. Wiesław Cejmański - starszy wykładowca Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia oraz podinsp. Wiesław Leszczyszyn - starszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych.

Wraz z podziękowaniami za długie lata służby, wymienione osoby otrzymały pamiątkowe dyplomy, a także życzenia zdrowia i dalszego realizowania swoich życiowych planów.

Rozstania nadszedł czas Rozstania nadszedł czas Rozstania nadszedł czas Rozstania nadszedł czas

autor: Grażyna Stasiewicz

(25.02.11)