Strzelecki sprawdzian

Data publikacji 06.06.2011

Już po raz dwunasty na obiektach Uczniowskiego Klubu Sportowego Tarcza rozegrane zostały Krajowe Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych. Organizatorami zawodów ...

Strzelecki sprawdzian Już po raz dwunasty na obiektach Uczniowskiego Klubu Sportowego Tarcza rozegrane zostały Krajowe Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych. Organizatorami zawodów byli: ZW NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego, ZT NSZZ Policjantów powiatu pilskiego, Szkoła Policji w Pile, Komenda Powiatowa Policji w Pile oraz UKS Tarcza. Na starcie stanęli najlepsi strzelcy reprezentujący wszystkie służby mundurowe, wśród nich drużyna Szkoły w składzie: asp. Katarzyna Budzyńska, asp. szt. Sławomir Jurczyński, mł. asp. Arkadiusz Dębski. Nasi strzelcy uplasowali się tuż za podium. Zwyciężyli policjanci reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Drugie miejsce indywidualnie wśród kobiet zajęła asp. Katarzyna Budzyńska. W gronie osób wręczających puchary i dyplomy był Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, który ufundował puchar dla zwycięskiej drużyny wśród służb pozapolicyjnych.

Strzelecki sprawdzian Strzelecki sprawdzian Strzelecki sprawdzian Strzelecki sprawdzian

autor: Sylwester Urbaniak

(26.10.10)