Uroczyste pożegnanie

Data publikacji 06.06.2011

Już jutro słuchacze kursu podstawowego (SZP II/10) staną do egzaminu kończącego ich szkolenie. Dziś jednak w sali odpraw doszło do spotkania samorządu ...

Uroczyste pożegnanie Już jutro słuchacze kursu podstawowego (SZP II/10) staną do egzaminu kończącego ich szkolenie. Dziś jednak w sali odpraw doszło do spotkania samorządu szkolnego z  komendantem insp. Jerzym Powieckim. Po omówieniu wszystkich spraw, komendant uroczyście pożegnał przedstawicieli samorządu z kompanii I, któremu przewodniczyła post. Natalia Michalak. Uroczyste pożegnanie Opiekun samorządu podinsp. Wojciech Thiel wręczył członkom samorządu upominki przygotowane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej przy Centrum Charytatywno-Opiekuńczym Caritas w Pile. Spotkanie to było również doskonałą okazją do przedstawienia nowego zarządu samorządu szkolnego słuchaczy, któremu będzie przewodniczyła do lutego 2011 roku post. Magdalena Waloch z kompanii VI z kursu podstawowego (SZP III/10). Życzymy nowemu zarządowi sukcesów na miarę ich poprzedników.

Uroczyste pożegnanie Uroczyste pożegnanie Uroczyste pożegnanie Uroczyste pożegnanie

autor: Wojciech Thiel

(25.10.10)