Woooooooow!

Data publikacji 06.06.2011

Woooooooow! Takim właśnie radosnym okrzykiem witały kolejne odwiedzane pomieszczenia naszej Szkoły maluchy z Publicznego Przedszkola ...

Woooooooow! Woooooooow! Takim właśnie radosnym okrzykiem witały kolejne odwiedzane pomieszczenia naszej Szkoły maluchy z Publicznego Przedszkola nr 7 im. Pszczółki Mai i Publicznego Przedszkola nr 4. Dla prawie 70 milusińskich wraz z wychowawcami była to nie lada atrakcja. Uśmiechnięte Przedszkolaki zwiedziły Galerię Sztuki AKWARIUM, w której w błyskawicznym tempie odnalazły herb Piły na okiennych witrażach. Podziwiały także szkolną aulę i Bibliotekę z ?magicznymi? lustrami fenickimi, ruchomymi regałami i ?drzewem Woooooooow! sandałowym?, które wywołało najwięcej uśmiechu. Dzieciaki zobaczyły również walizkę kryminalistyczną, w której szczególnie spodobał im się ?czarodziejski? pędzel magnetyczny.
Nie musimy dodawać, że większość maluchów swoją przyszłość całkiem na poważnie zamierza związać z policyjnym mundurem.

Woooooooow! Woooooooow! Woooooooow!

autor: Anna Fons