Lokata

Data publikacji 01.06.2011

Rozpoczęcie i zakończenie każdego kursu nadaje rytm życiu Szkoły, zaś czas między nimi, wypełniony intensywną nauką, przypomina przyrost środków finansowych ...

Lokata Rozpoczęcie i zakończenie każdego kursu nadaje rytm życiu Szkoły, zaś czas między nimi, wypełniony intensywną nauką, przypomina przyrost środków finansowych na dobrze oprocentowanej lokacie.

Lokata Dzisiaj z kapitałem zdobytego doświadczenia i wiedzy odeszli słuchacze kursu zawodowego podstawowego dla policjantów, którzy odbyli służbę kandydacką. 18 absolwentów, po czteroipółmiesięcznym szkoleniu, uwieńczonym egzaminem końcowym, powróci do jednostek podległych Komendom Wojewódzkim w Bydgoszczy, Kielcach, Łodzi i Poznaniu, rozpoczynając pełnienie regularnej służby.

(18.02.10)