Zakochani są wśród nas

Data publikacji 01.06.2011

To o niej w ulotnych słowach piszą poeci, to ona była i jest przedmiotem i źródłem natchnienia dla malarzy i pisarzy. Badając jej fenomen, dyskutują ...

Zakochani są wśród nas To o niej w ulotnych słowach piszą poeci, to ona była i jest przedmiotem i źródłem natchnienia dla malarzy i pisarzy. Badając jej fenomen, dyskutują o niej najwybitniejsi psycholodzy i religioznawcy. Zakochani są wśród nas Wielu filozofów uważa ją za sens ludzkiego życia, które dzięki niej staje się pełniejsze i bogatsze. Mowa oczywiście o miłości, która była motywem przewodnim rockowego koncertu walentynkowego, który odbył się wczoraj w szkolnej auli.

Zakochani są wśród nas Specjalnie dla słuchaczy kompanii I i VI zagrali uczniowie klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Podczas występu, młodzi muzycy, pod kierunkiem nauczyciela, pana Mariusza Wesołowskiego, zaprezentowali utwory zespołów Hey, Wilki, Lady Pank, Akurat i Harlem.

Zakochani są wśród nas Występ, jak zawsze, spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności. Artyści złożyli wszystkim przybyłym życzenia, aby walentynkowa serdeczność pozostała w sercach każdego z nas przez cały rok, bo przecież, jak pisał Paulo Coelho ?Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni, tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam naprzeciw?.

(17.02.10)