Życie nie znosi próżni

Data publikacji 31.05.2011

Środa przyniosła zakończenie szkolenia dla 100-osobowej grupy słuchaczy kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej ...

Życie nie znosi próżni Środa przyniosła zakończenie szkolenia dla 100-osobowej grupy słuchaczy kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych, którzy po dwumiesięcznym pobycie w Szkole wracają do macierzystych jednostek.

Życie nie znosi próżni Życie nie znosi jednak próżni, a sale szkoleniowe - pustki, która została wczoraj wypełniona liczną grupą słuchaczy. 141 policjantów rozpoczęło szkolenie podstawowe w oparciu o znowelizowany, półroczny, program szkolenia.

Kolejne edycje szkolenia są efektem systematycznie realizowanego procesu doboru do Policji. Prawie o połowę krócej w szkoleniu podstawowym uczestniczyć będzie 70 policjantów, którzy odbyli już służbę kandydacką. Ta grupa pojawi się w służbie prewencyjnej na ulicach naszych miast już z początkiem maja.

Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni

(13.01.10)