Trzydzieści lat minęło

Data publikacji 07.06.2011

W ostatnim dniu czerwca odbyła się uroczystość pożegnania kończących służbę i pracę w Szkole policjantów i pracowników. Po ponad 30 latach służby z mundurem pożegnali się, ...

Trzydzieści lat minęło W ostatnim dniu czerwca odbyła się uroczystość pożegnania kończących służbę i pracę w Szkole policjantów i pracowników. Po ponad 30 latach służby z mundurem pożegnali się, odchodząc na emeryturę: podinsp. Bolesław Pertek, podinsp. Roman Powolny z Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia, podinsp. Henryk Wróbel z Wydziału Dowodzenia oraz podinsp. Benedykt Smarz z Zakładu Kryminalnego. Pracę w Szkole zakończyły także panie: Kamila Danilewicz oraz Gabriela Masion. W ceremonii uczestniczyli: komendant Szkoły mł. insp. Jerzy Powiecki, zastępca komendanta insp. Witold St. Majchrowicz, kierownicy komórek organizacyjnych oraz przedstawiciele NSZZ policjantów i Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Dziękując rozstającym się ze Szkołą za długie lata służby i pracy, życzono im zdrowia spełnienia życiowych zamierzeń i marzeń.

Trzydzieści lat minęło ? Trzydzieści lat minęło ? Trzydzieści lat minęło ? Trzydzieści lat minęło ?

(01.07.09)