Europoltech

Data publikacji 07.06.2011

Przedstawiciele Szkoły Policji w Pile, pod przewodnictwem nadkom. Romana Gryczki - zastępcy komendanta ds. logistycznych, gościli na odbywających się ...

Europoltech Przedstawiciele Szkoły Policji w Pile, pod przewodnictwem nadkom. Romana Gryczki ? zastępcy komendanta ds. logistycznych, gościli na odbywających się w Warszawie Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2009. Targi połączone były z IV Międzynarodową Konferencją Policyjną ?Systemy bezpieczeństwa imprez masowych?.

Uczestnicy imprezy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi m. in. z zakresu techniki kryminalistycznej, teleinformatyki i łączności, broni, umundurowania oraz wyposażenia. W programie Targów po raz pierwszy zaprezentowano efekty prac wdrożeniowych Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Europoltech Europoltech Europoltech

(28.04.09)