Nasza krew

Data publikacji 07.06.2011

Po raz kolejny w tym roku w naszej Szkole została przeprowadzona akcja honorowego oddawania krwi.

Nasza krew Po raz kolejny w tym roku w naszej Szkole została przeprowadzona akcja honorowego oddawania krwi. Zbiórkę zorganizowano z inicjatywy Samorządu słuchaczy przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Nasza krew Wzięło w niej udział 48 słuchaczy kursów podstawowych i specjalistycznych. Ten cenny lek w ilości około 22 litrów został przekazany na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Krwiodawstwa w Poznaniu. Od początku roku, podczas zbiórek indywidualnych oraz akcji organizowanych w szkolnej auli, zebrano już ponad 50 litrów krwi. Wszyscy potrzebujący mogą liczyć na bezinteresowną pomoc krwiodawców i wolontariuszy z pilskiej Szkoły.

Nasza krew Nasza krew Nasza krew Nasza krew

(24.04.09)