By było bezpieczniej

Data publikacji 07.06.2011

Wykładowcy Zakładu Prewencji zasiedli po raz kolejny w komisji sędziowskiej II Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie ?Bezpieczny Trzecioklasista?.

By było bezpieczniej Wykładowcy Zakładu Prewencji zasiedli po raz kolejny w komisji sędziowskiej II Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie ?Bezpieczny Trzecioklasista?. Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile i adresowany jest do uczniów klas trzecich szkół podstawowych. By było bezpieczniej Przed rozpoczęciem konkursowych zmagań uczniowie obejrzeli specjalnie przygotowany pokaz kierowania ruchem drogowym. Podczas turnieju dzieci rozwiązywały test dotyczący zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Konkurs wyłoni zwycięzców indywidualnych oraz zbiorowych w kategorii najlepsza szkoła. Uroczysty finał i rozdanie nagród nastąpi 7-go maja w Szkole Policji w Pile.

By było bezpieczniej By było bezpieczniej By było bezpieczniej By było bezpieczniej

(24.04.09)