Operacyjni

Data publikacji 07.06.2011

W dniu dzisiejszym rozpoczął się pierwszy w tym roku kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności operacyjno ? rozpoznawcze.

Operacyjni W dniu dzisiejszym rozpoczął się pierwszy w tym roku kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności operacyjno ? rozpoznawcze. OperacyjniPrzez najbliższe kilka miesięcy uczestnicy szkolenia będą pogłębiać swoje umiejętności w zakresie prowadzenia pracy operacyjnej. Podobnie jak na poprzednich kursach , zajęcia teoretyczne będą uzupełniane zajęciami praktycznymi, które odbywać się będą nie tylko na terenie Szkoły Policji w Pile, ale też na terenie miasta. Pod okiem doświadczonej kadry słuchacze poznają tajniki działań wykrywczych, które uwzględniają metody i środki pracy operacyjnej. W wyniku szkolenia, kolejna grupa policjantów wzbogaci swój ?warsztat pracy? przydatny do wykrywania i ścigania sprawców przestępstw.

(16.02.09)