K jak KSI

Data publikacji 07.06.2011

Komendant Szkoły zainaugurował dzisiaj I edycję przewidzianego na 2009 r. kursu specjalistyczny obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji ...

K jak KSIP Komendant Szkoły zainaugurował dzisiaj I edycję przewidzianego na 2009 r. kursu specjalistyczny obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji oraz wykorzystania zasobów informacyjnych Krajowego Centrum Informacji Kryminalnych w zakresie zagadnień operacyjno-dochodzeniowych.. Celem kursu jest przygotowanie policjanta do obsługi systemu KSIP pod kątem sprawdzeń i rejestracji, wykorzystania zasobów informacyjnych systemów policyjnych i pozapolicyjnych oraz poczty elektronicznej do realizacji zadań służbowych w jednostce terenowej Policji. Zajęcia są realizowane w nowoczesnych salach informatycznych, umożliwiających korzystanie z Policyjnego Systemu Transmisji Danych. Do dyspozycji uczestników kursu przekazano wyremontowane i wyposażone w nowy sprzęt kwaterunkowy pomieszczenia mieszkalne.

Kurs trwa 5 dni i kończy się egzaminem.

K jak KSIP K jak KSIP K jak KSIP K jak KSIP

(19.01.09)