Akademia z okazji Święta Niepodległości

Data publikacji 14.06.2011

Z okazji Święta Niepodległości w Szkole odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile.

Akademia z okazji Święta Niepodległości Z okazji Święta Niepodległości w Szkole odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Licealiści zaprezentowali licznie zgromadzonej w auli widowni, którą stanowili słuchacze, pracownicy, wykładowcy oraz kierownictwo Szkoły, trafiającą do serc każdego z oglądających akademię, na którą złożyły się utwory i pieśni mające swoje źródło w historii i literaturze polskiej.

Akademia z okazji Święta Niepodległości Młodzież w ten jakże trafny sposób uczciła pamięć tych wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że Rzeczpospolita Polska po 123 latach wyzwoliła się z okowów niewoli. Za tak piękną lekcję historii naszej Ojczyzny, komendant Szkoły, mł. insp. Jerzy Powiecki, wyraził słowa podziękowania, kierując je pod adresem młodzieży i pań Marty Michalik i Anny Nowak, pod kierunkiem których uczniowie przygotowali akademię.

Akademia z okazji Święta Niepodległości Akademia z okazji Święta Niepodległości Akademia z okazji Święta Niepodległości Akademia z okazji Święta Niepodległości

(13.11.08)