Continuum

Data publikacji 11.06.2011

W matematyce używane jest do określania przestrzeni, w fizyce ogólna teoria względności posługuje się czterowymiarowym continuum czasoprzestrzennym. W szkoleniu policjantów też pojawia się aspekt ciągłości.

Continuum W matematyce używane jest do określania przestrzeni, w fizyce ogólna teoria względności posługuje się czterowymiarowym continuum czasoprzestrzennym. W szkoleniu policjantów też pojawia się aspekt ciągłości. W ubiegły piątek 55 absolwentów zakończyło kurs doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze. Doskonalenie policyjnych kadr nie znosi jednak próżni.

Dzisiejszy dzień to początek kolejnych kursów dla 57 policjantów służb kryminalnych. Aura nie sprzyja nauce, ale? policjantem się jest bez względu na pogodę.

Continuum Continuum Continuum

(30.06.08)