Pożegnania nadszedł czas

Data publikacji 11.06.2011

Zanim zaczną odczuwać egzaminacyjny stres, zanim otrzymają świadectwa zakończenia kursu, znaleźli czas, aby przyjść i wysłuchać wspaniałego koncertu. Mowa o słuchaczach z kompanii 2 i 5...

Pożegnania nadszedł czas Zanim zaczną odczuwać egzaminacyjny stres, zanim otrzymają świadectwa zakończenia kursu, znaleźli czas, aby przyjść i wysłuchać wspaniałego koncertu. Mowa o słuchaczach z kompanii 2 i 5, dla których wystąpił szkolny zespół AWANS. Warto dodać, że słuchacze z tych kompanii chętnie włączają się działania na rzecz wolontariatu oraz regularnie uczestniczą w wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Tym razem, po "poetyckich klimatach" ubiegłego tygodnia, przyszedł czas na przeboje rockowe, które zostały owacyjnie przyjęte przez młodą duszą i ciałem publiczność.
Pożegnania nadszedł czas Podczas występu zaproszono na scenę słuchaczy kompanii 5, którzy tworzyli pierwszy skład AWANSU. Spontanicznie zaśpiewali oni z całym zespołem, a wszyscy zgromadzeni goście wykonali razem z nimi piosenkę przygotowaną w ciągu... 2 minut - znany i lubiany hit dziecięcych "Fasolek" pt. "Zuzia, lalka nieduża", którą ośpiewano w nowej aranżacji i z rockowym pazurem. Świadczy to z pewnością o profesjonalizmie naszych muzyków i umiejętności reagowania na potrzeby publiczności. Jak zawsze AWANS otrzymał owacje na stojąco i prośbę o bis.

Pożegnania nadszedł czas Pożegnania nadszedł czas Pożegnania nadszedł czas Pożegnania nadszedł czas

(27.06.08)