Słuchacze na Festiwalu Matematyki

Data publikacji 11.06.2011

Kończący wkrótce szkolenie podstawowe słuchacze kompanii 5, mieli okazję po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności, które wykształcili podczas zajęć z taktyki i technik interwencji.

Słuchacze na Festiwalu Matematyki Kończący wkrótce szkolenie podstawowe słuchacze kompanii 5, mieli okazję po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności, które wykształcili podczas zajęć z taktyki i technik interwencji. Wcześniej oglądali ich uczestnicy Powiatowego Turnieju Wiedzy Prewencyjnej dla uczniów z powiatu złotowskiego oraz Ci, którzy bawili się podczas Dnia Dziecka w naszej Szkole. Tym razem pokaz przygotowany przez grupę słuchaczy z tej kompanii pod kierunkiem asp. Adama Zieleniewskiego obejrzeli w dniu 18 czerwca uczestnicy Festiwalu Matematyki dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, który został zorganizowany w Wyższej Szkole Biznesu w Pile.

(24.06.08)